Odoo uudised

Odoo Experience 2022

EST-POSi tiim osales sel aastal taaskord Odoo Experience üritusel, kus tutvustati uut versiooni 16! 


Odood kasutates teate toote omahinda igal ajahetkel

Iga tootmise puhul on kõige olulisemal kohal võimalikult täpne planeerimine ja toodete omahind. Odoo äritarkvara võimaldab arvutada omahinda reaalajas, aidates reageerida kohe, kui masinate, inimeste, energiahindade või toorainega peaks tootmise käigus probleeme tekkima ning omahind ootamatult kõrgeks kerkima.

Loe Eesti Päevalehe väljaandest Finants&Juhtimine ja tutvu meie tegemistega.EST-POS on esimene Odoo kuldpartner Eestis!

18.09.2020 märgib Odoo majandustarkvara Eesti eduloos tähtsat kuupäeva. Just siis saavutas EST-POS esimesena ja ainsana kõrgeima partneri tiitli - Kuldpartner. Terves baltikumis on kuldpartneri tiitliga pärjatud vaid kaks ettevõtet, kus üheks on just meie ettevõte!  

Täname kõiki oma kliente, kes aitasid meil selle märgilise tähtsusega punktini jõuda! Oleme kindlad, et see lisab usaldust ja läbipaistvust meie teenusele. Valides Est-Posi oma Odoo partneriks saate olla kindel, et saate kompromissitult tugevaima partneri.

Odoo tuleb Tallinnasse!

23. jaanuaril 2020 teeb Odoo ametlik peakontor visiidi Eestis tutvustamaks Odoo majandustarkvara uusimat versiooni ja tipptasemel võimalusi. Broneeri omale tasuta pilet kohe ning saa osa majandustarkvara sensatsioonist - esireas.  

Asukoht: Radisson Blu Sky Hotel 

Lokalisatsioonipaketti lisandus Docura liides  

Novembris 2019 lisandus Est-Posi lokalisatsioonipaketti võimalus liidestada oma baas murevabalt Docura andmevahetus platvormiga. Docura puhul on tegemist Eesti ettevõttega, mis keskendub paberivabale logistikale ning tooteinfo haldusele. 

Tänu liidesesele tekkis meie klientidel võimalus vahetada infot paljude transpordifirmadega, kes kasutavad Docura andmevahetus platvormi. Esimesena käivitati liides Eesti Leivatööstuse andmebaasis, mille abil lahendatakse külmutatud kaupade logistika.